yükleniyor

E-ticaret Nedir?

E-ticaret; 1995 yılından itibaren bütün dünyada internet kullanıcılarının artması ile meydana çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E-Ticaret, rastgele bir ürün ya da hizmet amacıyla, detaylı ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı ya da sipariş vermenizi sağlayan bir alış veriş yöntemidir.

Ülkemizde ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret’i de ekleyen kurum ve kuruluşlar, yalnızca belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine e-ticaret’i de dahil etmeye başlamıştır.

E-ticaret bilhassa ufak ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için çok ideal bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların yükselmesine ve daha hızlı ödemeleri alınmasına imkan sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler amacıyla e-ticaret mühim bir satış kanalıdır.

Sizde işletmenizin satışını arttırmak ve müşterilerinizin yerinden sipariş vermesini sağlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek e-ticaret sitesi kurdurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Ve Çözümlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen bizi Arayın! 0 850 840 18 09

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!